Dante Pagani Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1000
Vârstă17
Forma Recentă
L
L
W
L
L
6
Meciuri Analizate
83.3%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
756 673 |
1 |
2.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 | |
16:13 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
55 77 |
O20.5 |
4.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O16.5 |
9.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
9.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
O21.5 |
6.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Dante Pagani – Predicții și Statistici Tenis
Dante Pagani este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 17 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 6 meciuri ale lui Dante Pagani, obținând o precizie a predicțiilor de peste 83.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (13) | Ultimele 52 Săptămâni (13) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% | 64.6% | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.2% | 53.7% | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% | 44.1% | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.4 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 2.7 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 44.8% | 50% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 29% | 22.4% | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% | 39.4% | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 95.5% | 79.3% | 79.3% |
| Total Puncte Câștigate | 58.7% | 54.4% | 54.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Zgură (13) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (13)
Ultimele 20 (13)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 79.3% |
| Total Puncte Câștigate | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 79.3% |
| Total Puncte Câștigate | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 44.8% |
| Mingi de Break Convertite | 29% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 95.5% |
| Total Puncte Câștigate | 58.7% |
Statistici by Surface
Zgură (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |