Diae El Jardi Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1014
Forma Recentă
L
W
W
L
L
6
Meciuri Analizate
83.3%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
O19.5 |
8.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.2/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O18.5 |
7.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4/10 | |
10:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 720 |
O19.5 |
5.6/10 |
Despre Diae El Jardi – Predicții și Statistici Tenis
Diae El Jardi Algoritmul nostru AI a analizat 6 meciuri ale lui Diae El Jardi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 83.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 51.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 40% |
| Ași / Meci | 3 | 4.3 | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 | 4.7 | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% | 42.5% | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 650.9% |
| Total Puncte Câștigate | 99.6% | 99.6% | 81.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (10) | Zgură (16) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 51.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 40% |
| Ași / Meci | 5.9 | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 41.8% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (28)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 650.9% |
| Total Puncte Câștigate | 81.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Total Puncte Câștigate | 99.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Total Puncte Câștigate | 99.6% |
Statistici by Surface
Hard (10)
Zgură (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |