Diletta Cherubini Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:38 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
31 66 |
U21.5 |
4.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
6.2/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 362 |
O17.5 |
8.7/10 | |
10:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
45 67 |
O19.5 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.9/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.4/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
276 657 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:13 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U21.5 |
7.1/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.5/10 | |
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.8/10 | |
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Despre Diletta Cherubini – Predicții și Statistici Tenis
Diletta Cherubini Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Diletta Cherubini, obținând o precizie a predicțiilor de peste 70.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (47) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.1% | 82.1% | 71.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.9% | 55.8% | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% | 47.1% | 46.9% |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.6 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 2.1 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 73.1% | 65.6% | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 35.3% | 44.3% | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% | 46.5% | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 257.5% | 126.6% | 103.9% |
| Total Puncte Câștigate | 82.6% | 70% | 59.2% |
| Statistică | Hard (22) | Zgură (24) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 94.8% | 70.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.6% | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 0% | 47.5% |
| Ași / Meci | 0.9 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% | 44.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.9% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 103.9% |
| Total Puncte Câștigate | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 82.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.1% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 65.6% |
| Mingi de Break Convertite | 44.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 126.6% |
| Total Puncte Câștigate | 70% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 73.1% |
| Mingi de Break Convertite | 35.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% |
| Serviciu Păstrat % | 257.5% |
| Total Puncte Câștigate | 82.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 94.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 0% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.5% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 44.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |