Eero Vasa Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.8/10 | |
06:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 636 |
2 |
5.7/10 | |
11:56 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
3.8/10 | |
09:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O21.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.3/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
1 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U24.5 |
8/10 | |
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
1 |
8/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.3/10 | |
10:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
8/10 |
Despre Eero Vasa – Predicții și Statistici Tenis
Eero Vasa este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 430 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 26 meciuri ale lui Eero Vasa, obținând o precizie a predicțiilor de peste 57.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (66) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.3% | 64.6% | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% | 69.7% | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.4% | 45.6% | 47.5% |
| Ași / Meci | 4.4 | 5.5 | 5.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 4.1 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% | 67.9% | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 19.5% | 21.4% | 21.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% | 39% | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 148.1% | 86.4% | 91.9% |
| Total Puncte Câștigate | 72.6% | 59% | 54.3% |
| Statistică | Hard (15) | Zgură (49) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.5% | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.1% | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.3% | 47.7% |
| Ași / Meci | 6 | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% | 64.4% |
| Mingi de Break Convertite | 22.9% | 20.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36% | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.5% |
| Ași / Meci | 5.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 21.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 91.9% |
| Total Puncte Câștigate | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.6% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 67.9% |
| Mingi de Break Convertite | 21.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% |
| Serviciu Păstrat % | 86.4% |
| Total Puncte Câștigate | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.4% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 19.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |
| Serviciu Păstrat % | 148.1% |
| Total Puncte Câștigate | 72.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.3% |
| Ași / Meci | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 22.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.7% |
| Ași / Meci | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 64.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |