Giorgio Tabacco Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O20.5 |
6.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.9/10 | |
11:47 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 746 |
O20.5 |
9.2/10 | |
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 165 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O21.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.3/10 | |
14:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.6/10 |
Despre Giorgio Tabacco – Predicții și Statistici Tenis
Giorgio Tabacco este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 820 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Giorgio Tabacco, obținând o precizie a predicțiilor de peste 55.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (34) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 61% | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 65.6% | 56.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 56.1% | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.5 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.9 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 55.6% | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | - | 18.8% | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.3% | 46.1% | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | - | 472.4% | 422.2% |
| Total Puncte Câștigate | 107.3% | 91.8% | 85.4% |
| Statistică | Hard (8) | Zgură (26) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 56.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.8 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | - | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.7% | 36.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 422.2% |
| Total Puncte Câștigate | 85.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.1% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 472.4% |
| Total Puncte Câștigate | 91.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.3% |
| Total Puncte Câștigate | 107.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.6% |