Elena Ruxandra Bertea Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.3/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
5.9/10 | |
15:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
6.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
720 566 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O20.5 |
8.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.5/10 | |
12:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:47 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.3/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.6/10 | |
09:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.5/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O21.5 |
5.4/10 |
Despre Elena Ruxandra Bertea – Predicții și Statistici Tenis
Elena Ruxandra Bertea Algoritmul nostru AI a analizat 20 meciuri ale lui Elena Ruxandra Bertea, obținând o precizie a predicțiilor de peste 55%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (65) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.7% | 60.9% | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.8% | 51.8% | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33% | 36.8% | 38.5% |
| Ași / Meci | 1.6 | 1.5 | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 4 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 27.6% | 28.9% | 34% |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% | 37% | 36.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.9% | 46.2% | 45.6% |
| Serviciu Păstrat % | 160.4% | 183.4% | 408.4% |
| Total Puncte Câștigate | 74.8% | 76.8% | 73.3% |
| Statistică | Hard (10) | Zgură (51) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.6% | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% | 51.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% | 36.8% |
| Ași / Meci | 1.6 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 28.9% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% | 37% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 34% |
| Mingi de Break Convertite | 36.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.6% |
| Serviciu Păstrat % | 408.4% |
| Total Puncte Câștigate | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.8% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 28.9% |
| Mingi de Break Convertite | 37% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% |
| Serviciu Păstrat % | 183.4% |
| Total Puncte Câștigate | 76.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 27.6% |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.9% |
| Serviciu Păstrat % | 160.4% |
| Total Puncte Câștigate | 74.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.8% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 28.9% |
| Mingi de Break Convertite | 37% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.7% |