Jennifer Ruggeri Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.3/10 | |
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
U18.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
661 736 |
O20.5 |
4.5/10 | |
10:38 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:09 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
644 466 |
O20.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
8.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
4.8/10 | |
21:47 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
O20.5 |
5.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
164 636 |
2 |
7.7/10 | |
10:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O20.5 |
7/10 | |
10:08 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.2/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.5/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.2/10 | |
10:09 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
10/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
5.5/10 |
Despre Jennifer Ruggeri – Predicții și Statistici Tenis
Jennifer Ruggeri este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Jennifer Ruggeri, obținând o precizie a predicțiilor de peste 52.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (64) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% | 65.5% | 69.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.7% | 52.7% | 47.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.4% | 41.4% | 38.1% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.9 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 | 4.3 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 25% | 25% | 40.9% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% | 23.1% | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.1% | 48.2% | 47.9% |
| Serviciu Păstrat % | 466.7% | 681% | 917.6% |
| Total Puncte Câștigate | 91.1% | 96.5% | 91.9% |
| Statistică | Hard (3) | Zgură (52) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 69.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 47.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 38.1% |
| Ași / Meci | 1 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 40.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.1% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 40.9% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.9% |
| Serviciu Păstrat % | 917.6% |
| Total Puncte Câștigate | 91.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.4% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.2% |
| Serviciu Păstrat % | 681% |
| Total Puncte Câștigate | 96.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.4% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.1% |
| Serviciu Păstrat % | 466.7% |
| Total Puncte Câștigate | 91.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.1% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 40.9% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.2% |