Fajing Sun Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.5/10 | |
06:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
2.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O22.5 |
4.6/10 | |
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
5.7/10 | |
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
U23.5 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
O20.5 |
2/10 | |
06:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.6/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
O19.5 |
2.6/10 | |
06:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
6/10 | |
08:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
8.1/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 636 |
O22.5 |
1.8/10 | |
08:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
5.3/10 | |
06:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
O21.5 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.7/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U24.5 |
6.5/10 | |
01:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 736 |
O20.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O18.5 |
9.1/10 |
Despre Fajing Sun – Predicții și Statistici Tenis
Fajing Sun este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 197 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 28 meciuri ale lui Fajing Sun, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (60) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.8% | 58.4% | 59.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.9% | 73.9% | 69.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.3% | 56.1% | 52.3% |
| Ași / Meci | 5.3 | 3.8 | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 | 1.1 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% | 65.8% | 61.4% |
| Mingi de Break Convertite | 22.5% | 23.1% | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% | 39.9% | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 67.7% | 66.5% | 66.7% |
| Total Puncte Câștigate | 52.7% | 52.9% | 51.3% |
| Statistică | Hard (54) | Zgură (4) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.9% | 61.3% | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% | 77.3% | 55.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% | 58.4% | 52.6% |
| Ași / Meci | 3.2 | 3.8 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 1 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62% | 55.6% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% | 22% | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% | 36.7% | 46% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 61.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 66.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.1% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 |
| Mingi de Break Salvate | 65.8% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% |
| Serviciu Păstrat % | 66.5% |
| Total Puncte Câștigate | 52.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.3% |
| Ași / Meci | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 22.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 67.7% |
| Total Puncte Câștigate | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 62% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.4% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 22% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.6% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46% |