Hayato Matsuoka Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
466 637 |
2 |
2.3/10 | |
06:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
664 736 |
2 |
1.9/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
2.5/10 | |
07:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 363 |
O19.5 |
5.7/10 | |
04:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
376 664 |
1 |
1/10 | |
06:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 646 |
1 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
O21.5 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
6.2/10 | |
04:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
3.5/10 | |
05:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.7/10 | |
00:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O20.5 |
5.2/10 | |
03:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
7.5/10 |
Despre Hayato Matsuoka – Predicții și Statistici Tenis
Hayato Matsuoka este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 360 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 31 meciuri ale lui Hayato Matsuoka, obținând o precizie a predicțiilor de peste 48.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (70) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% | 67.5% | 66.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% | 68.5% | 67.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% | 53% | 49.8% |
| Ași / Meci | 2.8 | 3.7 | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 3.1 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 60% | 60.4% | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 29.8% | 24.3% | 27.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% | 38.5% | 41.6% |
| Serviciu Păstrat % | 61.1% | 63.5% | 70.7% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% | 50.7% | 51.6% |
| Statistică | Hard (60) | Zgură (6) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.8% | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% | 68.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% | 66.2% |
| Ași / Meci | 3.6 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 62.3% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 25.7% | 26.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.8% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 27.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% |
| Serviciu Păstrat % | 70.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 60.4% |
| Mingi de Break Convertite | 24.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.5% |
| Serviciu Păstrat % | 63.5% |
| Total Puncte Câștigate | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 29.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% |
| Serviciu Păstrat % | 61.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 62.3% |
| Mingi de Break Convertite | 25.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 66.2% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.7% |