Hyeon Chung Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Abandon |
| 0
1
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
7.9/10 | |
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:16 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.1/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O20.5 |
6.1/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
O20.5 |
2.2/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
77 66 |
O18.5 |
6.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U19.5 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.9/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 366 |
O20.5 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
2 |
7/10 | |
04:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
5/10 | |
06:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
8/10 | |
08:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O8.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O19.5 |
5.9/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
O8.5 |
7.7/10 |
Despre Hyeon Chung – Predicții și Statistici Tenis
Hyeon Chung este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 639 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 25 meciuri ale lui Hyeon Chung, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (53) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% | 56.8% | 58.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% | 67.5% | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% | 51.1% | 46.8% |
| Ași / Meci | 2.1 | 1.8 | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 3.5 | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% | 58.3% | 58.2% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% | 37.1% | 34.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.8% | 45.8% | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 434.1% | 117.3% | 71.1% |
| Total Puncte Câștigate | 93.6% | 69.6% | 55.6% |
| Statistică | Hard (48) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 34.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.2% |
| Mingi de Break Convertite | 34.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 71.1% |
| Total Puncte Câștigate | 55.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.1% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 37.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.8% |
| Serviciu Păstrat % | 117.3% |
| Total Puncte Câștigate | 69.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.8% |
| Serviciu Păstrat % | 434.1% |
| Total Puncte Câștigate | 93.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 34.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |