Ryuki Matsuda Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
77 66 |
O18.5 |
6.3/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.2/10 | |
06:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
756 572 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
7.3/10 | |
01:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
||
02:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Despre Ryuki Matsuda – Predicții și Statistici Tenis
Ryuki Matsuda este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 568 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Ryuki Matsuda, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (52) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.6% | 64.4% | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.2% | 63.9% | 63.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.6% | 48.5% | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.8 | 1.9 | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.6 | 1.4 | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% | 60.4% | 58% |
| Mingi de Break Convertite | 9.8% | 19.5% | 17.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% | 36.4% | 35.7% |
| Serviciu Păstrat % | 142.5% | 86.9% | 84% |
| Total Puncte Câștigate | 66.1% | 57.2% | 50.7% |
| Statistică | Hard (49) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 59.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 58% |
| Mingi de Break Convertite | 17.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.7% |
| Serviciu Păstrat % | 84% |
| Total Puncte Câștigate | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 60.4% |
| Mingi de Break Convertite | 19.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Serviciu Păstrat % | 86.9% |
| Total Puncte Câștigate | 57.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.6% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.6 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 9.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% |
| Serviciu Păstrat % | 142.5% |
| Total Puncte Câștigate | 66.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 59.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% |