Joshua Charlton Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
266 637 |
O19.5 |
6.8/10 | |
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
O21.5 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 666 |
O20.5 |
7.9/10 | |
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
657 276 |
1 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
O20.5 |
7.8/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 265 |
1 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.1/10 | |
06:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
O18.5 |
4/10 | |
01:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
O17.5 |
4.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
|
||
01:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 666 |
|
Despre Joshua Charlton – Predicții și Statistici Tenis
Joshua Charlton este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 783 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Joshua Charlton, obținând o precizie a predicțiilor de peste 77.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (51) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% | 63.4% | 68.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.7% | 73.9% | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% | 49.2% | 52.2% |
| Ași / Meci | 6.8 | 7.8 | 6.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 2.2 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 73.9% | 76.9% | 65.5% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% | 12.7% | 9.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% | 37% | 34.9% |
| Serviciu Păstrat % | 177.7% | 173.3% | 131% |
| Total Puncte Câștigate | 77% | 74.5% | 62.1% |
| Statistică | Hard (42) | Iarbă (6) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.6% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% | - |
| Ași / Meci | 6.6 | 8.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.7% | - |
| Mingi de Break Convertite | 7.5% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.5% | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.2% |
| Ași / Meci | 6.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 65.5% |
| Mingi de Break Convertite | 9.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.9% |
| Serviciu Păstrat % | 131% |
| Total Puncte Câștigate | 62.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 7.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 76.9% |
| Mingi de Break Convertite | 12.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37% |
| Serviciu Păstrat % | 173.3% |
| Total Puncte Câștigate | 74.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% |
| Ași / Meci | 6.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 73.9% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |
| Serviciu Păstrat % | 177.7% |
| Total Puncte Câștigate | 77% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 6.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.7% |
| Mingi de Break Convertite | 7.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 8.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.1% |