Justin Roberts Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:09 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
2.5/10 | |
17:11 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
2.7/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.7/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.5/10 | |
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
7/10 | |
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 646 |
1 |
5.8/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
|
Despre Justin Roberts – Predicții și Statistici Tenis
Justin Roberts este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 975 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Justin Roberts, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (22) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 64.5% | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 68.7% | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 51.4% | 51.4% |
| Ași / Meci | 3.9 | 4.1 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 | 3.9 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 62.9% | 62.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 24.5% | 24.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% | 40% | 40% |
| Serviciu Păstrat % | - | 243% | 243% |
| Total Puncte Câștigate | 104% | 80.5% | 80.5% |
| Statistică | Hard (7) | Zgură (15) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.9% | 63.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% | 54% |
| Ași / Meci | 4.1 | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | 60.9% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% | 41.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 62.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40% |
| Serviciu Păstrat % | 243% |
| Total Puncte Câștigate | 80.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 62.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40% |
| Serviciu Păstrat % | 243% |
| Total Puncte Câștigate | 80.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |
| Total Puncte Câștigate | 104% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54% |
| Ași / Meci | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.9% |
| Mingi de Break Convertite | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.1% |