Donald Nikolas Stoot Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1336
Forma Recentă
L
L
L
W
L
9
Meciuri Analizate
88.9%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:07 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.3/10 | |
18:09 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:13 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
O19.5 |
7.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.9/10 | |
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
7/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
2 |
1.4/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
6/10 | |
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
|
||
18:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
|
||
21:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 637 |
|
||
20:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 461 |
O18.5 |
6.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Donald Nikolas Stoot – Predicții și Statistici Tenis
Donald Nikolas Stoot Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Donald Nikolas Stoot, obținând o precizie a predicțiilor de peste 88.9%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (41) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 58.6% | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 64.4% | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 46.2% | 48.2% |
| Ași / Meci | 2.6 | 2.3 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 4.9 | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | - | 58.3% | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 34.5% | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% | 42% | 42% |
| Serviciu Păstrat % | - | 180.1% | 93.4% |
| Total Puncte Câștigate | 103% | 77.1% | 44.5% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (25) | Zgură (16) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.2% | - |
| Ași / Meci | 2.5 | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% | - |
| Mingi de Break Convertite | 34.5% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% | 40.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (41)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.2% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 93.4% |
| Total Puncte Câștigate | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.2% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 180.1% |
| Total Puncte Câștigate | 77.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% |
| Total Puncte Câștigate | 103% |
Statistici by Surface
Hard (25)
Zgură (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.2% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |