Laura Pigossi Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 466 |
O18.5 |
7.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
7.1/10 | |
14:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
612 466 |
O16.5 |
5.7/10 | |
14:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
2.6/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
1 |
1.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 263 |
O19.5 |
5.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
621 466 |
O19.5 |
5.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
10/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
6.1/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 462 |
1 |
3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 614 |
1 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
5.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
5.7/10 | |
07:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
646 267 |
2 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O8.5 |
7.8/10 | |
14:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
2/10 |
Despre Laura Pigossi – Predicții și Statistici Tenis
Laura Pigossi este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 31 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 242 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 27 meciuri ale lui Laura Pigossi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (62) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.8% | 77.9% | 73.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.7% | 50.3% | 54.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% | 47.2% | 42.2% |
| Ași / Meci | 0.3 | 0.5 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2.5 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 40.7% | 54.4% | 54% |
| Mingi de Break Convertite | 43.3% | 40.8% | 37.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% | 46.4% | 44.5% |
| Serviciu Păstrat % | 91.3% | 90.2% | 71.3% |
| Total Puncte Câștigate | 62.9% | 62.4% | 53.1% |
| Statistică | Hard (16) | Zgură (45) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.4% | 73% | 75.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.9% | 52.7% | 48% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.3% | 44.9% | 43.8% |
| Ași / Meci | 1.2 | 0.7 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 | 2.7 | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 53.2% | 54.5% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 36.7% | 38.7% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% | 45.2% | 26.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54% |
| Mingi de Break Convertite | 37.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Serviciu Păstrat % | 71.3% |
| Total Puncte Câștigate | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 40.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.4% |
| Serviciu Păstrat % | 90.2% |
| Total Puncte Câștigate | 62.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 40.7% |
| Mingi de Break Convertite | 43.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 91.3% |
| Total Puncte Câștigate | 62.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.3% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.2% |
| Mingi de Break Convertite | 36.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.9% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 38.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% |
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 26.2% |