Varvara Lepchenko Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.2/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
O19.5 |
9.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
7.6/10 | |
22:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.9/10 | |
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O18.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O17.5 |
9.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O17.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
19:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
18:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O18.5 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U27.5 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U24.5 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U26.5 |
10/10 | |
21:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 635 |
O17.5 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U25.5 |
9.7/10 | |
16:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O17.5 |
9/10 |
Despre Varvara Lepchenko – Predicții și Statistici Tenis
Varvara Lepchenko este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 39 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 162 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 23 meciuri ale lui Varvara Lepchenko, obținând o precizie a predicțiilor de peste 65.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (63) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.7% | 77.7% | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.6% | 56.9% | 60.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.4% | 35.6% | 42.4% |
| Ași / Meci | 3.2 | 2.7 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 2.5 | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 60.8% | 55.1% | 53.9% |
| Mingi de Break Convertite | 28.8% | 34% | 32.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% | 41.3% | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 54.7% | 52.2% | 57.3% |
| Total Puncte Câștigate | 47.3% | 46.8% | 48.5% |
| Statistică | Hard (31) | Zgură (28) | Iarbă (4) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.2% | 73.6% | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% | 58.8% | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.9% | 43.4% | 45% |
| Ași / Meci | 2.8 | 2.6 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2.4 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% | 51.9% | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 30% | 38% | 15.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% | 44.4% | 34.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.4% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 53.9% |
| Mingi de Break Convertite | 32.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 57.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.6% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.1% |
| Mingi de Break Convertite | 34% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 52.2% |
| Total Puncte Câștigate | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.4% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 28.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |
| Serviciu Păstrat % | 54.7% |
| Total Puncte Câștigate | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.9% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 51.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 15.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% |