Mikhail Kukushkin Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 | |
09:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
377 655 |
O16.5 |
9.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
663 736 |
O21.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
5.9/10 | |
05:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O21.5 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 646 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
373 666 |
O19.5 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
567 746 |
O18.5 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.9/10 | |
14:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U23.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
667 376 |
O19.5 |
7.8/10 | |
12:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
475 667 |
O19.5 |
9.8/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.9/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
276 654 |
1 |
4.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.9/10 | |
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
7.5/10 |
Despre Mikhail Kukushkin – Predicții și Statistici Tenis
Mikhail Kukushkin este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 37 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 281 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 36 meciuri ale lui Mikhail Kukushkin, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (63) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% | 66.6% | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% | 67.8% | 69.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.3% | 53.9% | 56% |
| Ași / Meci | 2.5 | 2.9 | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 | 1 | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% | 57.5% | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 17% | 18.7% | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% | 36.6% | 37.5% |
| Serviciu Păstrat % | 61.5% | 63% | 64.7% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% | 49.7% | 50.9% |
| Statistică | Hard (53) | Zgură (6) | Iarbă (4) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% | 63.6% | 68.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.4% | 63.4% | 71.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.9% | 47.5% | 56% |
| Ași / Meci | 3.5 | 0.8 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.9 | 1.2 | 0.8 |
| Mingi de Break Salvate | 62.7% | 48.8% | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 25.3% | 13.1% | 13% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% | 34.2% | 30.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% |
| Serviciu Păstrat % | 64.7% |
| Total Puncte Câștigate | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.9% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 18.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.6% |
| Serviciu Păstrat % | 63% |
| Total Puncte Câștigate | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.3% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 61.5% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.9% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.9 |
| Mingi de Break Salvate | 62.7% |
| Mingi de Break Convertite | 25.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.5% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 48.8% |
| Mingi de Break Convertite | 13.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 13% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.4% |