Lucciana Perez Alarcon Predicții, Statistici și Formă
Clasament#401
Vârstă20
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
L
W
W
W
5
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
20 66 |
2 |
8.5/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 266 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O17.5 |
9/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Lucciana Perez Alarcon – Predicții și Statistici Tenis
Lucciana Perez Alarcon este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 401 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Lucciana Perez Alarcon, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (32) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 91% | 91% | 91% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49% | 49% | 49% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% | 46.7% | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.4 | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.6 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% | 57.1% | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 54.5% | 54.5% | 54.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% | 46.9% | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 53.6% | 141.6% | 319.3% |
| Total Puncte Câștigate | 47.8% | 47.8% | 47.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (12) | Zgură (20) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 91% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 49% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.2 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | - | 54.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 46.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (32)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 91% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 54.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 319.3% |
| Total Puncte Câștigate | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 91% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 54.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 141.6% |
| Total Puncte Câștigate | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 91% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 54.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 53.6% |
| Total Puncte Câștigate | 47.8% |
Statistici by Surface
Hard (12)
Zgură (20)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 91% |
| Serviciul 1 Câștigat | 49% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 54.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |