Marc Polmans Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
8.8/10 | |
01:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.9/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U26.5 |
6.9/10 | |
21:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 561 |
O20.5 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O21.5 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
6.7/10 | |
19:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O20.5 |
5.2/10 | |
00:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
134 666 |
2 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
8/10 | |
04:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 742 |
O19.5 |
7.1/10 | |
00:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
|
||
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
646 267 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 367 |
|
Despre Marc Polmans – Predicții și Statistici Tenis
Marc Polmans este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 353 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Marc Polmans, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (64) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% | 66.3% | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71% | 69.2% | 68% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% | 50.5% | 51.1% |
| Ași / Meci | 4.2 | 4.7 | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.7 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% | 62.2% | 63.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17.4% | 20.5% | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% | 36.1% | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 64% | 62.9% | 90.6% |
| Total Puncte Câștigate | 49.9% | 49.5% | 50.2% |
| Statistică | Hard (58) | Zgură (6) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.8% | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% | 50% |
| Ași / Meci | 4.3 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 63.5% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% | 31.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.1% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 63.1% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 90.6% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% |
| Ași / Meci | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 20.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% |
| Serviciu Păstrat % | 62.9% |
| Total Puncte Câștigate | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% |
| Serviciu Păstrat % | 64% |
| Total Puncte Câștigate | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 63.5% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 31.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |