Marcel Zielinski Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
1.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
362 636 |
O18.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
5.2/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
O18.5 |
2.3/10 | |
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.9/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.3/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
5.1/10 | |
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.7/10 | |
07:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.9/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
|
||
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
|
||
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 164 |
|
||
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
|
Despre Marcel Zielinski – Predicții și Statistici Tenis
Marcel Zielinski este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 633 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui Marcel Zielinski, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (68) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 69.3% | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 63.2% | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 54% | 58.5% |
| Ași / Meci | 0.3 | 0.5 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 1.8 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 64.4% | 64.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 52.5% | 48% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% | 45.5% | 47% |
| Serviciu Păstrat % | - | 155.9% | 103.1% |
| Total Puncte Câștigate | 99.2% | 73.1% | 61.4% |
| Statistică | Hard (1) | Zgură (66) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 58.5% |
| Ași / Meci | 1 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 64.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 48% |
| Puncte la Retur Câștigate | 22.2% | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.5% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.9% |
| Mingi de Break Convertite | 48% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |
| Serviciu Păstrat % | 103.1% |
| Total Puncte Câștigate | 61.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 64.4% |
| Mingi de Break Convertite | 52.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% |
| Serviciu Păstrat % | 155.9% |
| Total Puncte Câștigate | 73.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Total Puncte Câștigate | 99.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 22.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.5% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.9% |
| Mingi de Break Convertite | 48% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% |