Maria Fernanda Herazo Gonzalez Predicții, Statistici și Formă
Clasament#811
Vârstă28
Înălțime5'6"
Forma Recentă
L
W
L
L
L
5
Meciuri Analizate
80%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 261 |
1 |
3.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
5.7/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Maria Fernanda Herazo Gonzalez – Predicții și Statistici Tenis
Maria Fernanda Herazo Gonzalez este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Maria Fernanda Herazo Gonzalez, obținând o precizie a predicțiilor de peste 80%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (37) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% | 69.7% | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.5% | 48.5% | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% | 51.2% | 47% |
| Ași / Meci | 0.9 | 0.8 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 | 4.6 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 59.1% | 59.1% | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 52.6% | 52.6% | 56.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% | 46.5% | 49.2% |
| Serviciu Păstrat % | 175.4% | 175.4% | 117.6% |
| Total Puncte Câștigate | 75.2% | 75.2% | 64.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (21) | Zgură (15) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 47% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | - | 56.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% | 49.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (37)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 56.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.2% |
| Serviciu Păstrat % | 117.6% |
| Total Puncte Câștigate | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 59.1% |
| Mingi de Break Convertite | 52.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 175.4% |
| Total Puncte Câștigate | 75.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.1% |
| Mingi de Break Convertite | 52.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 175.4% |
| Total Puncte Câștigate | 75.2% |
Statistici by Surface
Hard (21)
Zgură (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 56.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.7% |