Mark Lajal Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
5.5/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 636 |
O20.5 |
4.3/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 | |
10:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
5.7/10 | |
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
O22.5 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 467 |
O20.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O21.5 |
5.3/10 | |
06:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
45 67 |
2 |
1.8/10 | |
20:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U29.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 466 |
O8.5 |
7.7/10 | |
12:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 563 |
O19.5 |
7/10 | |
12:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
6377 1665 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 724 |
|
Despre Mark Lajal – Predicții și Statistici Tenis
Mark Lajal este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 158 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Mark Lajal, obținând o precizie a predicțiilor de peste 73.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (62) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% | 62.6% | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% | 71.6% | 72.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% | 49.1% | 48.5% |
| Ași / Meci | 8.4 | 7.6 | 6.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 3.4 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 73.1% | 69.7% | 66.2% |
| Mingi de Break Convertite | 19.2% | 19.7% | 21.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.5% | 36.9% | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 62% | 63.2% | 63.2% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% | 50.4% | 50.3% |
| Statistică | Hard (50) | Zgură (4) | Iarbă (8) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% | 62.1% | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.1% | 75.5% | 71.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% | 56.7% | 49.1% |
| Ași / Meci | 6.6 | 4.8 | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 1.8 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 65% | 63.2% | 77.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.4% | 20.5% | 9.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% | 37.9% | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 6.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 66.2% |
| Mingi de Break Convertite | 21.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 63.2% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 7.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 69.7% |
| Mingi de Break Convertite | 19.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.9% |
| Serviciu Păstrat % | 63.2% |
| Total Puncte Câștigate | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% |
| Ași / Meci | 8.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 73.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.5% |
| Serviciu Păstrat % | 62% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% |
| Ași / Meci | 6.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 23.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.7% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 63.2% |
| Mingi de Break Convertite | 20.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 77.5% |
| Mingi de Break Convertite | 9.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% |