Nico Hipfl Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1355
Vârstă19
Forma Recentă
L
L
W
W
L
8
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.8/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
2.1/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U20.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
656 277 |
O19.5 |
9.2/10 | |
16:07 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
576 753 |
1 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
657 276 |
1 |
8.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.3/10 |
Despre Nico Hipfl – Predicții și Statistici Tenis
Nico Hipfl este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Nico Hipfl, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.5% | 53% | 53% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% | 67.5% | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% | 40.4% | 40.4% |
| Ași / Meci | 2.4 | 4.8 | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 2.7 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 66.7% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 9.1% | 12.5% | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% | 42.5% | 42.5% |
| Serviciu Păstrat % | 448.8% | 219.4% | 264.7% |
| Total Puncte Câștigate | 94.1% | 79.4% | 79.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (1) | Zgură (14) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 53% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 40.4% |
| Ași / Meci | 5 | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 38.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (25)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Serviciu Păstrat % | 264.7% |
| Total Puncte Câștigate | 79.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Serviciu Păstrat % | 219.4% |
| Total Puncte Câștigate | 79.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 9.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% |
| Serviciu Păstrat % | 448.8% |
| Total Puncte Câștigate | 94.1% |
Statistici by Surface
Hard (1)
Zgură (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |