Leonardo Rossi Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.8/10 | |
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 626 |
O17.5 |
5.8/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
O19.5 |
5.9/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
466 647 |
O18.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.6/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.2/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
7.8/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.5/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
O20.5 |
8.2/10 | |
09:38 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 646 |
O20.5 |
5.1/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 563 |
O20.5 |
7.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.5/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:39 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
4.1/10 | |
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
6.1/10 | |
10:34 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.9/10 | |
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.8/10 |
Despre Leonardo Rossi – Predicții și Statistici Tenis
Leonardo Rossi este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 635 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 31 meciuri ale lui Leonardo Rossi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 54.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (63) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 61% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 36.6% |
| Ași / Meci | 3.8 | 3.5 | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.1 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 65% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 6.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.3% | 46.7% | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 520.2% |
| Total Puncte Câștigate | 104.9% | 102.3% | 89% |
| Statistică | Hard (51) | Zgură (6) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% | - | 70.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% | - | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.7% | - | 35.7% |
| Ași / Meci | 4.1 | 1 | 7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 5 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 65% | - | - |
| Mingi de Break Convertite | 5.3% | - | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% | - | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.6% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 6.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 520.2% |
| Total Puncte Câștigate | 89% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.7% |
| Total Puncte Câștigate | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.3% |
| Total Puncte Câștigate | 104.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.7% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 5.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.7% |
| Ași / Meci | 7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |