Nuria Brancaccio Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
O17.5 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
5/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 | |
15:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 636 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O18.5 |
9.8/10 | |
09:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
5.9/10 | |
09:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O19.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 265 |
O17.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
4.7/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.8/10 | |
09:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 736 |
O20.5 |
6.4/10 |
Despre Nuria Brancaccio – Predicții și Statistici Tenis
Nuria Brancaccio este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 171 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Nuria Brancaccio, obținând o precizie a predicțiilor de peste 58.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (57) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 79.7% | 82% | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% | 57.2% | 56.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.8% | 39.8% | 42.7% |
| Ași / Meci | 1.4 | 1.4 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.2 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 53% | 55.4% | 48.5% |
| Mingi de Break Convertite | 31.1% | 37% | 42.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% | 43.5% | 46.3% |
| Serviciu Păstrat % | 61.9% | 58% | 73.1% |
| Total Puncte Câștigate | 51.3% | 50.4% | 50.5% |
| Statistică | Hard (6) | Zgură (50) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.8% | 78.6% | 70.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% | 56.3% | 52.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.8% | 43.7% | 40% |
| Ași / Meci | 2 | 1.2 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 2.2 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 46.7% | 47.5% | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 28.9% | 43.6% | 46.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% | 47.2% | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.7% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 48.5% |
| Mingi de Break Convertite | 42.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |
| Serviciu Păstrat % | 73.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 82% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.8% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.4% |
| Mingi de Break Convertite | 37% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 58% |
| Total Puncte Câștigate | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 79.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.8% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 53% |
| Mingi de Break Convertite | 31.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% |
| Serviciu Păstrat % | 61.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.8% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46.7% |
| Mingi de Break Convertite | 28.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.7% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 47.5% |
| Mingi de Break Convertite | 43.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 46.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% |