Oliver Crawford Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
5.4/10 | |
20:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
7/10 | |
19:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
646 467 |
O20.5 |
10/10 | |
07:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
5.9/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
5.7/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
O19.5 |
9.8/10 | |
08:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 465 |
O21.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 746 |
O19.5 |
9.7/10 | |
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U28.5 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U23.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
6631 7366 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 365 |
|
||
04:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Despre Oliver Crawford – Predicții și Statistici Tenis
Oliver Crawford este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 222 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Oliver Crawford, obținând o precizie a predicțiilor de peste 76.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (59) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.7% | 62.4% | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% | 70.8% | 69.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.2% | 54.5% | 54.3% |
| Ași / Meci | 2.1 | 3.8 | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 3.2 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 65.3% | 59.6% | 61.8% |
| Mingi de Break Convertite | 20.3% | 17.7% | 21.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% | 35.2% | 37% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% | 64.7% | 64% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% | 49.9% | 50.6% |
| Statistică | Hard (44) | Zgură (3) | Iarbă (12) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% | 75.3% | 62% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.9% | 66.1% | 71.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.6% | 61.1% | 56% |
| Ași / Meci | 4.3 | 0.3 | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 2 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% | 58.3% | 61.7% |
| Mingi de Break Convertite | 22.7% | 16.7% | 19.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37% | 36.4% | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.3% |
| Ași / Meci | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 61.8% |
| Mingi de Break Convertite | 21.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37% |
| Serviciu Păstrat % | 64% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.5% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.6% |
| Mingi de Break Convertite | 17.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.2% |
| Serviciu Păstrat % | 64.7% |
| Total Puncte Câștigate | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.2% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 65.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.6% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 22.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 61.1% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.7% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% |