Pietro Orlando Fellin Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
766 673 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O20.5 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
616 263 |
1 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 | |
15:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
263 646 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U23.5 |
5.2/10 | |
10:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.8/10 | |
15:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 367 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 366 |
O19.5 |
9.2/10 | |
19:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
275 657 |
2 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
631 366 |
2 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
Despre Pietro Orlando Fellin – Predicții și Statistici Tenis
Pietro Orlando Fellin este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 493 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Pietro Orlando Fellin, obținând o precizie a predicțiilor de peste 78.9%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (44) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% | 64.7% | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.6% | 62.6% | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.8% | 44.4% | 44.5% |
| Ași / Meci | 2.5 | 2.6 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 | 2 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 47.3% | 53.9% | 53.4% |
| Mingi de Break Convertite | 25.7% | 26.8% | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% | 40.9% | 42.4% |
| Serviciu Păstrat % | 84.2% | 70.3% | 63.9% |
| Total Puncte Câștigate | 57.9% | 54.1% | 53.2% |
| Statistică | Hard (38) | Zgură (4) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% | 61.4% | 64.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.6% | 62.1% | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.2% | 42.2% | 45% |
| Ași / Meci | 2.2 | 2 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 1.8 | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 37.5% | - |
| Mingi de Break Convertite | 29.7% | 28.1% | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% | 40.8% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.5% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.4% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% |
| Total Puncte Câștigate | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.4% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.9% |
| Mingi de Break Convertite | 26.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 70.3% |
| Total Puncte Câștigate | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.8% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 47.3% |
| Mingi de Break Convertite | 25.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% |
| Serviciu Păstrat % | 84.2% |
| Total Puncte Câștigate | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.2% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 29.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 28.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 0 |
| Mingi de Break Convertite | 10% |