Quentin Halys Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
|||
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
473 666 |
2 |
5.2/10 | |
11:05 Abandon |
| 0
1
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
7/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 466 |
2 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
5.7/10 | |
16:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O23.5 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
O20.5 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
275 657 |
O16.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 | |
22:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.4/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 63 |
U29.5 |
7/10 | |
22:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
377 655 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
2/10 | |
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
9.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
U29.5 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U29.5 |
7.6/10 | |
09:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.2/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U28.5 |
9.4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 634 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.3/10 |
Despre Quentin Halys – Predicții și Statistici Tenis
Quentin Halys este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 93 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 30 meciuri ale lui Quentin Halys, obținând o precizie a predicțiilor de peste 70%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (59) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% | 60% | 60.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.7% | 75.9% | 77% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.2% | 53.9% | 50.1% |
| Ași / Meci | 9.7 | 9.7 | 10.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.7 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 75% | 71.8% | 65.9% |
| Mingi de Break Convertite | 8.5% | 8.9% | 11.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.7% | 33.6% | 33.5% |
| Serviciu Păstrat % | 67% | 67.1% | 66.4% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% | 50.3% | 49.7% |
| Statistică | Hard (42) | Zgură (11) | Iarbă (6) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% | 55.7% | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.1% | 76% | 78.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% | 52.8% | 49.3% |
| Ași / Meci | 10.6 | 9.3 | 9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 4.5 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% | 69.3% | 69.6% |
| Mingi de Break Convertite | 13.5% | 9.6% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% | 32.4% | 27.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% |
| Ași / Meci | 10.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 65.9% |
| Mingi de Break Convertite | 11.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% |
| Serviciu Păstrat % | 66.4% |
| Total Puncte Câștigate | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.9% |
| Ași / Meci | 9.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 71.8% |
| Mingi de Break Convertite | 8.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.6% |
| Serviciu Păstrat % | 67.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.2% |
| Ași / Meci | 9.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 8.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.7% |
| Serviciu Păstrat % | 67% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 10.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% |
| Mingi de Break Convertite | 13.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.8% |
| Ași / Meci | 9.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 69.3% |
| Mingi de Break Convertite | 9.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 69.6% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 27.6% |