Reilly Opelka Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
U30.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
735 667 |
O21.5 |
9/10 | |
20:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
8.8/10 | |
18:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
U29.5 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
657 375 |
1 |
8/10 | |
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U31.5 |
9.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Încheiat |
| 2
3
|
|
|
2 |
6366 1677 |
2 |
10/10 | |
01:45 Încheiat |
| 0
3
|
|
|
1 |
1666 6111 |
1 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
10/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
U32.5 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
|
Despre Reilly Opelka – Predicții și Statistici Tenis
Reilly Opelka este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 70 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Reilly Opelka, obținând o precizie a predicțiilor de peste 70%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (48) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% | 71.5% | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 81.5% | 80% | 79.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.3% | 57.2% | 51% |
| Ași / Meci | 21.2 | 20.9 | 16.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 4 | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 80% | 76.1% | 74.1% |
| Mingi de Break Convertite | 7.3% | 8.8% | 7.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 26.8% | 27.6% | 28.8% |
| Serviciu Păstrat % | 74.1% | 73.5% | 69.2% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% | 50.4% | 49.3% |
| Statistică | Hard (31) | Zgură (5) | Iarbă (12) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.8% | 59.7% | 61.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 80.1% | 73.8% | 78.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.8% | 46.4% | 49.3% |
| Ași / Meci | 18.3 | 13.2 | 13 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 6 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 76.9% | 67.6% | 72.1% |
| Mingi de Break Convertite | 7.4% | 13% | 6.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 28% | 30.7% | 30.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51% |
| Ași / Meci | 16.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 74.1% |
| Mingi de Break Convertite | 7.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 28.8% |
| Serviciu Păstrat % | 69.2% |
| Total Puncte Câștigate | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 80% |
| Serviciul 2 Câștigat | 57.2% |
| Ași / Meci | 20.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 76.1% |
| Mingi de Break Convertite | 8.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 27.6% |
| Serviciu Păstrat % | 73.5% |
| Total Puncte Câștigate | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 81.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.3% |
| Ași / Meci | 21.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 80% |
| Mingi de Break Convertite | 7.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 26.8% |
| Serviciu Păstrat % | 74.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 80.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.8% |
| Ași / Meci | 18.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 76.9% |
| Mingi de Break Convertite | 7.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 28% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 13.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 67.6% |
| Mingi de Break Convertite | 13% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 13 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 72.1% |
| Mingi de Break Convertite | 6.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% |