Saveliy Ivanov Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
3.5/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
2.4/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:11 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
O19.5 |
2.5/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.4/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:07 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 166 |
2 |
4.3/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
7.5/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
7.7/10 | |
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:04 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.9/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
8/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
10/10 |
Despre Saveliy Ivanov – Predicții și Statistici Tenis
Saveliy Ivanov este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1086 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Saveliy Ivanov, obținând o precizie a predicțiilor de peste 61.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (33) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 49.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 33.3% |
| Ași / Meci | 3.5 | 3.3 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 | 1.9 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% | 37.4% | 37.7% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 503.4% |
| Total Puncte Câștigate | 100.3% | 103.1% | 86.7% |
| Statistică | Hard (29) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 49.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 49.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% |
| Serviciu Păstrat % | 503.4% |
| Total Puncte Câștigate | 86.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |
| Total Puncte Câștigate | 103.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% |
| Total Puncte Câștigate | 100.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 49.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |