Wishaya Trongcharoenchaikul Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O22.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
1.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.5/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
8/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
2.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U23.5 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.2/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Despre Wishaya Trongcharoenchaikul – Predicții și Statistici Tenis
Wishaya Trongcharoenchaikul este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 30 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 812 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 14 meciuri ale lui Wishaya Trongcharoenchaikul, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% | 62.4% | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% | 64.9% | 70.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.1% | 37.3% | 41% |
| Ași / Meci | 7.7 | 6.5 | 7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 2.4 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | 54.2% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 6.5% | 10.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.1% | 33.9% | 33.5% |
| Serviciu Păstrat % | 808.8% | 380.9% | 268.9% |
| Total Puncte Câștigate | 89.2% | 83.2% | 71.1% |
| Statistică | Hard (49) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.2% |
| Ași / Meci | 7.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 11.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41% |
| Ași / Meci | 7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 10.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.5% |
| Serviciu Păstrat % | 268.9% |
| Total Puncte Câștigate | 71.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.3% |
| Ași / Meci | 6.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 6.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.9% |
| Serviciu Păstrat % | 380.9% |
| Total Puncte Câștigate | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.1% |
| Ași / Meci | 7.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.1% |
| Serviciu Păstrat % | 808.8% |
| Total Puncte Câștigate | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.2% |
| Ași / Meci | 7.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 11.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.4% |