Shinji Hazawa Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
6.1/10 | |
05:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
1.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
655 277 |
O20.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 646 |
O20.5 |
8.1/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
734 666 |
O21.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.3/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
377 655 |
O20.5 |
9/10 | |
01:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
O21.5 |
4.8/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 632 |
1 |
2.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
10/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O8.5 |
9.8/10 | |
05:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8/10 | |
23:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 362 |
|
||
23:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Despre Shinji Hazawa – Predicții și Statistici Tenis
Shinji Hazawa este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 720 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Shinji Hazawa, obținând o precizie a predicțiilor de peste 88.9%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (54) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 43.9% | 43.9% | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% | 64% | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.4% | 59.4% | 51.8% |
| Ași / Meci | 3.5 | 4.2 | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 2.7 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% | 57.1% | 67.8% |
| Mingi de Break Convertite | 10% | 10% | 26.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% | 38.9% | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 743.9% | 1331.6% | 165.1% |
| Total Puncte Câștigate | 91.9% | 96.1% | 69.8% |
| Statistică | Hard (54) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 67.8% |
| Mingi de Break Convertite | 26.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 67.8% |
| Mingi de Break Convertite | 26.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 165.1% |
| Total Puncte Câștigate | 69.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 43.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.4% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 1331.6% |
| Total Puncte Câștigate | 96.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 43.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.4% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 743.9% |
| Total Puncte Câștigate | 91.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 67.8% |
| Mingi de Break Convertite | 26.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |