Yuta Kikuchi Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.5/10 | |
22:00 Abandon |
| 0
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.1/10 | |
04:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 467 |
O20.5 |
8.2/10 | |
06:09 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.4/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
467 635 |
1 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
2.1/10 | |
04:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
664 376 |
2 |
1.6/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
O21.5 |
4.8/10 | |
01:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
2.7/10 | |
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O19.5 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 366 |
2 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
|
Despre Yuta Kikuchi – Predicții și Statistici Tenis
Yuta Kikuchi este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 654 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui Yuta Kikuchi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (53) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% | 62.8% | 60.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% | 63.2% | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% | 46.3% | 45.6% |
| Ași / Meci | 1.9 | 1.6 | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.3 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | 51% | 61.6% |
| Mingi de Break Convertite | 24% | 23.9% | 25.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% | 41.2% | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 213.1% | 168.8% | 128.7% |
| Total Puncte Câștigate | 77.5% | 73.9% | 62.5% |
| Statistică | Hard (51) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 24.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.6% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 61.6% |
| Mingi de Break Convertite | 25.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 128.7% |
| Total Puncte Câștigate | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.3% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 51% |
| Mingi de Break Convertite | 23.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |
| Serviciu Păstrat % | 168.8% |
| Total Puncte Câștigate | 73.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 24% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% |
| Serviciu Păstrat % | 213.1% |
| Total Puncte Câștigate | 77.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 24.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |