Taiyo Yamanaka Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 616 |
2 |
6.6/10 | |
04:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
656 377 |
O20.5 |
6.8/10 | |
07:19 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O22.5 |
5.7/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
O21.5 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
6.5/10 | |
08:14 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O21.5 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 265 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.1/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.2/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.3/10 | |
02:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
00:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Despre Taiyo Yamanaka – Predicții și Statistici Tenis
Taiyo Yamanaka este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 857 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Taiyo Yamanaka, obținând o precizie a predicțiilor de peste 73.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (43) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% | 65.7% | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% | 71.6% | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.6% | 48.1% | 48.4% |
| Ași / Meci | 3.5 | 2.8 | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 1.6 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% | 50% | 52.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% | 22.4% | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% | 37.5% | 37.8% |
| Serviciu Păstrat % | 318.9% | 132% | 204% |
| Total Puncte Câștigate | 86% | 67.2% | 66.7% |
| Statistică | Hard (42) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.1% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 51.3% |
| Mingi de Break Convertite | 22.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% |
| Serviciu Păstrat % | 204% |
| Total Puncte Câștigate | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.1% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% |
| Serviciu Păstrat % | 132% |
| Total Puncte Câștigate | 67.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.6% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 318.9% |
| Total Puncte Câștigate | 86% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.1% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 51.3% |
| Mingi de Break Convertite | 22.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |