Vera Zvonareva Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
O17.5 |
7.6/10 | |
12:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:39 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.3/10 | |
10:37 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
O18.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
7.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U23.5 |
6.3/10 | |
14:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
O8.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
7.6/10 | |
06:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 736 |
2 |
2.8/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.9/10 |
Despre Vera Zvonareva – Predicții și Statistici Tenis
Vera Zvonareva este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 41 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 321 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 14 meciuri ale lui Vera Zvonareva, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (20) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% | 67.9% | 67.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% | 64.7% | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% | 45.6% | 45.6% |
| Ași / Meci | 2.3 | 2.3 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.5 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.6% | 57% | 57% |
| Mingi de Break Convertite | 28.1% | 45.1% | 45.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% | 46.5% | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 98.4% | 76.6% | 76.6% |
| Total Puncte Câștigate | 63% | 59.2% | 59.2% |
| Statistică | Hard (18) | Zgură (2) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% | 80.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.6% | 55% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% | 30.8% |
| Ași / Meci | 2.4 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 44.8% | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.8% | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.6% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57% |
| Mingi de Break Convertite | 45.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 76.6% |
| Total Puncte Câștigate | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.6% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57% |
| Mingi de Break Convertite | 45.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 76.6% |
| Total Puncte Câștigate | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 64.6% |
| Mingi de Break Convertite | 28.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |
| Serviciu Păstrat % | 98.4% |
| Total Puncte Câștigate | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 44.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 80.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30.8% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% |