Yuliia Starodubtseva Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
|||
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.4/10 | |
06:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
612 466 |
2 |
10/10 | |
06:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 366 |
O17.5 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O18.5 |
5.8/10 | |
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.3/10 | |
12:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 | |
15:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 613 |
O16.5 |
6.1/10 | |
23:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.6/10 | |
20:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
8.8/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 560 |
1 |
8/10 | |
16:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 562 |
O17.5 |
9.1/10 | |
23:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
7.7/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O18.5 |
8.4/10 |
Despre Yuliia Starodubtseva – Predicții și Statistici Tenis
Yuliia Starodubtseva este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 32 meciuri ale lui Yuliia Starodubtseva, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (65) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.5% | 71.2% | 67.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.8% | 60.5% | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% | 49.5% | 48.1% |
| Ași / Meci | 1.3 | 1.5 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.1 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 49.4% | 55.4% | 53.5% |
| Mingi de Break Convertite | 50.5% | 47.7% | 40.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% | 46.1% | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 54.1% | 57.3% | 56.5% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% | 51.7% | 50.6% |
| Statistică | Hard (37) | Zgură (20) | Iarbă (8) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% | 69.4% | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61% | 59.9% | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% | 48.9% | 43.8% |
| Ași / Meci | 1.4 | 1.2 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2.5 | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 55.5% | 54.1% | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 37.7% | 49% | 31.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.1% | 47.3% | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.1% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 53.5% |
| Mingi de Break Convertite | 40.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 56.5% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.5% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.4% |
| Mingi de Break Convertite | 47.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 57.3% |
| Total Puncte Câștigate | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 49.4% |
| Mingi de Break Convertite | 50.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |
| Serviciu Păstrat % | 54.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.5% |
| Mingi de Break Convertite | 37.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.1% |
| Mingi de Break Convertite | 49% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 31.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |