Zach Stephens Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1001
Vârstă19
Forma Recentă
L
L
L
L
L
7
Meciuri Analizate
57.1%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
655 277 |
O20.5 |
9.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
4.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
1 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 | |
06:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Zach Stephens – Predicții și Statistici Tenis
Zach Stephens este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Zach Stephens, obținând o precizie a predicțiilor de peste 57.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (20) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.6% | 66.2% | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.3% | 64.5% | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.4% | 46.7% | 46.7% |
| Ași / Meci | 2.1 | 2.3 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2.9 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 65% | 59.2% | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 37.8% | 34.1% | 34.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% | 41.3% | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 113.8% | 90.7% | 90.7% |
| Total Puncte Câștigate | 66.4% | 57.1% | 57.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (17) | Zgură (2) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% | - |
| Ași / Meci | 2.5 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 7 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% | - |
| Mingi de Break Convertite | 34.1% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% | 22.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (20)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 34.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 90.7% |
| Total Puncte Câștigate | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 34.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 90.7% |
| Total Puncte Câștigate | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.4% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 37.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 113.8% |
| Total Puncte Câștigate | 66.4% |
Statistici by Surface
Hard (17)
Zgură (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 34.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 22.6% |