Ivan Marrero Curbelo Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
4.8/10 | |
16:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
0:2 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 261 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
5.9/10 | |
19:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.8/10 | |
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.9/10 | |
20:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O18.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.7/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O18.5 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
8.3/10 | |
08:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O16.5 |
10/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
8/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 561 |
|
Despre Ivan Marrero Curbelo – Predicții și Statistici Tenis
Ivan Marrero Curbelo este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 481 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Ivan Marrero Curbelo, obținând o precizie a predicțiilor de peste 83.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (48) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% | 65.2% | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.1% | 63.9% | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% | 51% | 50.3% |
| Ași / Meci | 0.9 | 0.9 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 3.3 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 67.2% | 60.8% | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 35.7% | 32.9% | 36% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% | 42.5% | 43.8% |
| Serviciu Păstrat % | 61.6% | 59.4% | 67.7% |
| Total Puncte Câștigate | 52.7% | 51% | 51.3% |
| Statistică | Hard (27) | Zgură (19) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% | 51.2% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38.6% | 33% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 36% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.8% |
| Serviciu Păstrat % | 67.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 32.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Serviciu Păstrat % | 59.4% |
| Total Puncte Câștigate | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 67.2% |
| Mingi de Break Convertite | 35.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 61.6% |
| Total Puncte Câștigate | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 33% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |