Volodymyr Iakubenko Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
2:0 |
5.2/10 | |
05:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O20.5 |
7.1/10 | |
10:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 736 |
O21.5 |
5.5/10 | |
09:41 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O18.5 |
9.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O19.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
O21.5 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.2/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
|
Despre Volodymyr Iakubenko – Predicții și Statistici Tenis
Volodymyr Iakubenko este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1042 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Volodymyr Iakubenko, obținând o precizie a predicțiilor de peste 54.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (36) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% | 67.5% | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.5% | 74.5% | 74.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 67.9% | 67.9% | 67.9% |
| Ași / Meci | 4.8 | 5.1 | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 3.5 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 75% | 75% | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% | 15.4% | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% | 37.3% | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 273.6% | 284% | 420.9% |
| Total Puncte Câștigate | 80.2% | 80.2% | 80.2% |
| Statistică | Hard (34) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 67.9% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 67.9% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 420.9% |
| Total Puncte Câștigate | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 67.9% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 284% |
| Total Puncte Câștigate | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 67.9% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 273.6% |
| Total Puncte Câștigate | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 67.9% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |